Divadlo, opera - Mesto Bojnice

Akcie 1-1 z 1

AKCIE A PODUJATIA Bojnice a okolie

REALITY SHOW

18.3. - 18.3.2015 / 18:00

Miesto konania: veľká sála KC Bojnice, Hurbanovo námestie
Syn a jeho manželka prichádzajú do domu rodičov, v ktorom budú po celý čas, kým budú ich rodičia v zahraničí. Večer toho istého dňa sa v dome objaví aj druhý syn. V prvej chvíli sa zdá, že sa jedná o nedorozumenie zo strany rodičov, ktorí si stráženie svojho domu poistili u oboch svojich synov. Žiadny zo synov ale v dome nechce zostať dlhšie ako jednu noc, keď o dom môže byť postarané tým druhým. Dohodnú sa, že sa ráno dohovoria, kto z nich zostane a kto pôjde späť domov. Ráno však ale zistia, že sú v dome zamknutí a že ich niekto z rodiny prihlásil do súťaže RODINNÉ ŠŤASTIE, ktorá spočíva v tom, že sa rodina nechá dobrovoľne zamknúť na desať dní v domu a celý národ v televízii sleduje ich správanie za pomoci potajomky nainštalovaných kamier a súčasne hlasujú o najobľúbenejšieho súťažiaceho, ktorému bude patriť výhra milión korún. Scenár a réžia: Jakub Nvota hrajú: Judita Hansman, Jakub Nvota, Václav Trnavský, Radim Novák a Martin Trnavský vstupné 11,00 € vstupenky už v predaji

REALITY SHOW
Akcie 1-1 z 1

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bojnice - Kanianka, Kocurany, Opatovce nad Nitrou, Šútovce
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang