Divadlo, opera - Mesto Bojnice

Akcie 1-1 z 1

AKCIE A PODUJATIA Bojnice a okolie

NÍZKOTUČNÝ ŽIVOT - nejem, nežijem, nemilujem

28.5. - 28.5.2014 / 17:00

Miesto konania: veľká sála KC Bojnice, Hurbanovo námestie
Komédia o diétnej láske, vzdelaní a viere. Hra určená tým, ktorí aspoň raz v živote chudli, alebo sa na to chystajú. Dej jednej z najnovších hier Viliama Klimáčka NÍZKOTUČNÝ ŽIVOT, sa odohráva v redukčnom sanatóriu so sprísnenou kontrolou tukov, kde sa stretávaj tri ženy: Anita, redaktorka vydavateľstva, Ingrid, poslankyňa parlamentu, trpiaca bulímiou a psychicky narušená Krista. Každá prichádza s motiváciou schudnúť. Cez vtipné príbehy protagonistiek sa postupne odhaľujú ich životy a problémy doby v ktorej žijeme. Skvelé herecké výkony sú zárukou toho, že zaručene dostanete plnotučnú dávku humoru a z divadla budete odchádzať ľahší o niekoľko kilogramov smiechu. Účinkujú: Petra Polnišová, Darina Abrahámová, Zuzana Mauréry, Zuzana Šebová, Viktor Horján trvanie hry 90 minút vstupné 14,00 €

NÍZKOTUČNÝ ŽIVOT - nejem, nežijem, nemilujem
Akcie 1-1 z 1

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bojnice - Kanianka, Kocurany, Opatovce nad Nitrou, Šútovce
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang