HOTEL ŠPORTCENTRUM - športoviská, teambuilding, relax

Je ideálnym miestom pre prípravu vrcholových i amatérskych športovcov ako aj športových akcií. Pre firmy ponúkame organizovanie školení, kongresov, teambuilding, firemné športové hry.

HOTEL ŠPORTCENTRUM - športoviská, teambuilding, relax

Príprava športovcov, teambuilding, firemné eventy, ubytovanie a stravovanie

Je ideálnym miestom pre prípravu vrcholových i amatérskych športovcov ako aj športových akcií. Pre firmy ponúkame organizovanie školení, kongresov, teambuilding, firemné športové hry.

Adresa: Bojnice
Telefón:+421 46 51 21 444
E-mail:sportcentrum@sportcentrum.sk

HOTEL ŠPORTCENTRUM BOJNICE*** je ideálnym miestom pre prípravu vrcholových i amatérskych športovcov ako aj športových akcií. Priamo susedí s Bojnickými kúpeľami, ktoré je možné využívať na terapeutické procedúry pohybového ústrojenstva.

Hotelový komplex sa nachádza v príjemnom a pokojnom prostredí mesta Bojnice, ktoré sa rozprestiera v malebnej oblasti na úpätí malej Magury v Hornonitrianskej kotline. Horské prostredie je devízou pri outdoorových tréningových procesoch kondičného typu. Široké portfólio indoorových aj outdoorových športovísk vytvára z Hotela Športcentrum Bojnice vhodný komplex na prípravu športových tímov.

PONUKY PRE FIRMY

Vďaka komplexnosti interiérového a exteriérového vybavenia a dlhoročným skúsenostiam s organizovaním školení, workshopov, firemných akcií, teambuildingov, benefitov pre zamestnancov, športových firemných hier a firemných akcií je hotel Športcentrum Bojnice *** vhodným a vyhľadávaným partnerom pre firmy a organizácie.

Spojenie služieb hotelového komplexu s ponukou služieb okolia Bojníc predurčuje vhodnosť pre benefičné programy zamestnancov firiem.

V hotelovom komplexe je k dispozícii až 6 kongresových miestností rozličnej veľkosti na usporiadanie seminárov, školení, pracovných porád, obchodných jednaní a osláv. Hotel disponuje 2 krytými športovými halami, 5 vonkajšími športoviskami vhodnými pre teambuildingové, firemné a športové akcie. Itegrálne prepojenie týchto kapacít s reštauračnými, regeneračnými a ubytovacími priestormi, navyše spojené s prostredím královského a kúpelného mesta Bojnice, vytvára širokú ponuku, ktorá je na tuzemskom trhu ojedinelá a príťažlivá.

loader image

Non Stop

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.