HOTEL ŠPORTCENTRUM - športoviská, teambuilding, relax

Je ideálnym miestom pre prípravu vrcholových i amatérskych športovcov ako aj športových akcií. Pre firmy ponúkame organizovanie školení, kongresov, teambuilding, firemné športové hry.

HOTEL ŠPORTCENTRUM - športoviská, teambuilding, relax

Príprava športovcov, teambuilding, firemné eventy, ubytovanie a stravovanie

Je ideálnym miestom pre prípravu vrcholových i amatérskych športovcov ako aj športových akcií. Pre firmy ponúkame organizovanie školení, kongresov, teambuilding, firemné športové hry.

Adresa: Bojnice
Telefón:+421 46 51 21 444
E-mail:sportcentrum@sportcentrum.sk

HOTEL ŠPORTCENTRUM BOJNICE*** je ideálnym miestom pre prípravu vrcholových i amatérskych športovcov ako aj športových akcií. Priamo susedí s Bojnickými kúpeľami, ktoré je možné využívať na terapeutické procedúry pohybového ústrojenstva.

Hotelový komplex sa nachádza v príjemnom a pokojnom prostredí mesta Bojnice, ktoré sa rozprestiera v malebnej oblasti na úpätí malej Magury v Hornonitrianskej kotline. Horské prostredie je devízou pri outdoorových tréningových procesoch kondičného typu. Široké portfólio indoorových aj outdoorových športovísk vytvára z Hotela Športcentrum Bojnice vhodný komplex na prípravu športových tímov.

PONUKY PRE FIRMY

Vďaka komplexnosti interiérového a exteriérového vybavenia a dlhoročným skúsenostiam s organizovaním školení, workshopov, firemných akcií, teambuildingov, benefitov pre zamestnancov, športových firemných hier a firemných akcií je hotel Športcentrum Bojnice *** vhodným a vyhľadávaným partnerom pre firmy a organizácie.

Spojenie služieb hotelového komplexu s ponukou služieb okolia Bojníc predurčuje vhodnosť pre benefičné programy zamestnancov firiem.

V hotelovom komplexe je k dispozícii až 6 kongresových miestností rozličnej veľkosti na usporiadanie seminárov, školení, pracovných porád, obchodných jednaní a osláv. Hotel disponuje 2 krytými športovými halami, 5 vonkajšími športoviskami vhodnými pre teambuildingové, firemné a športové akcie. Itegrálne prepojenie týchto kapacít s reštauračnými, regeneračnými a ubytovacími priestormi, navyše spojené s prostredím královského a kúpelného mesta Bojnice, vytvára širokú ponuku, ktorá je na tuzemskom trhu ojedinelá a príťažlivá.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Non Stop

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.