MONTY - RANČ

Agroturistika a jazda na koni, ubytovanie, Letné Tábory, zážitkové jazdenie

MONTY - RANČ

MONTY RANČ, jazdenie, kurzy jazdenia, ubytovanie, Nitrianske Pravno

Agroturistika a jazda na koni, ubytovanie, Letné Tábory, zážitkové jazdenie

Adresa: Vyšehradné 885/32, Nitrianske Pravno
Kontaktná osoba:Katarína Rovná
Mobil:0905454508
E-mail:info@montyranc.sk

JAZDA NA KONI

Jazdy na koni .Poskytujeme rekreačné jazdy pre začiatočníkov, v jazdiarni, vychádzky do prírody začiatočníci absolvujú vo western sedlách, ktoré sú bezpečnejšie, vďaka čomu môžu pohodlne vychutnať krásy prírody. Jazdy pre pokročilých jazdcov, tréningové hodiny, pre zdokonaľovanie jazdeckej zručnosti, vychádzky.

Ďalej ponúkame kurzy jazdenia pre začiatočníkov ktoré zahŕňajú starostlivosť o kone s intenzívnymi jazdeckými hodinami s akreditovaným učiteľom jazdy. Tréningové a vyučovacie hodiny sú 45 min. Ostatné jazdy 60min.

Počas letných prázdnin prevádzkujeme navyše prázdniny v sedle pre deti a mládež, formou letného tábora.

UBYTOVANIE

Našim hosťom ponúkame tiež ubytovanie v chate rodinného typu. Gazdovský dom je 10 posteľový /plus 9 prístelkov/ samostatne stojaci objekt. V areáli domu je k dispozícii ohnisko so záhradným posedením, krytá teraska, rybníček a priestranný dvor na hry pre deti, parkovanie vo dvore.

Dom je vybavený tromi, štyri až šesťposteľovými izbami. V čase letných prázdnin je možnosť rozšírenia o dve izby so samostatným vstupom z nádvoria letného prázdninového domu .
Kuchyňa: s komplet kuchynskou výbavou a servisom, dve chladničky, mikrovlnka, dva sporáky, konvektomat, kanvica, kuch. robot, krájače…..

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.