Piváreň a banketka SLÁVIA

Kompletné stravovacie služby - svadby, recepcie, firemné oslavy a podobne, a to všetko aj u Vás.

Piváreň a banketka SLÁVIA

Starovacie služby - catering - Bojnice - Prievidza

Kompletné stravovacie služby - svadby, recepcie, firemné oslavy a podobne, a to všetko aj u Vás.

Adresa: Sládkovičova 26, Bojnice 971
Telefón:046/5439654
Kontaktná osoba:Peter Krkoška
Mobil:0905822040
E-mail:info@gastro-catering.sk

Poslaním našej firmy je uspokojiť všetky Vaše požiadavky spojené s organizáciou akejkoľvek spoločenskej udalosti od malých stretávok, rodinných posedení cez podnikové oslavy, krstiny, kary, oslavy výročí, svadby malé či veľké až po kongresové pohostenie, rauty, plesy a pod.

Medzi našimi zamestnancami sa nachádza množstvo odborníkov na gastronómiu s dlhoročnými skúsenosťami vo svojom odbore. To je jeden z faktorov, ktorými garantujeme Vašu spokojnosť. Naša firma sa opiera o už viac ako 20-ročnú tradíciu v ponuke gastronomických služieb. Sami prevádzkujeme aj dve pohostinstvá. Jedno v Lehote pod Vtáčnikom a druhé v centre kúpeľného mesta Bojnice - pohostinstvo SLÁVIA.

Na týchto stránkach Vám odprezentujeme prierez nami ponúkaných služieb, taktiež niekoľko pohľadov na niektoré nami organizované akcie.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Otváracie hodiny - Banketky SLÁVIA

Pondelok:8,0018,00
Utorok:8,0018,00
Streda:8,0018,00
Štvrtok:8,0018,00
Piatok:8,0018,00
Sobota:8,0024,00
Nedeľa:8,0012,00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.