REKREAČNÉ STREDISKO HLBOKÉ / HOTEL* HLBOKÉ

Rekreačné stredisko Hlboké / Hotel Hlboké leží štyri kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy. Poskytuje ubytovanie v hotelovej časti a chatkách o celkovej kapacite 226 lôžok.

REKREAČNÉ STREDISKO HLBOKÉ / HOTEL* HLBOKÉ

Hotel a rekreačné stredisko Hlboké - športový areál, ubytovanie v Bojniciach

Rekreačné stredisko Hlboké / Hotel Hlboké leží štyri kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy. Poskytuje ubytovanie v hotelovej časti a chatkách o celkovej kapacite 226 lôžok.

Adresa: Hlboké 1564, Bojnice
Telefón:046/5423 345, 046/543 820
E-mail:ck@mado.sk

Rekreačné stredisko Hlboké a Hotel Hlboké poskytuje ubytovanie v hotelovej časti a chatkách o celkovej kapacite 226 lôžok.

Hotelová časť hotela Hlboké je po kompletnej rekonštrukcii a poskytuje ubytovanie v 33 dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej resp. dvoch prísteliek. Všetky izby su vybavené sociálnym zariadením (sprcha, WC), TV so satelitným príjmom, internetovým pripojením, rádiobudíkom.

Vo vstupnej hale sa nachádza recepcia s nepretržitou prevádzkou, sedenie s možnosťou občerstvenia.
Spoločenské priestory tvoria : reštaurácia s kapacitou 100 miest vybavená školiacou technikou*, bar s kapacitou 40 miest, prednáškova miestnosť s kapacitou 40 miest vybavená školiacou technikou*. Spoločenské priestory majú pripojenie na internet / káblové aj WIFI /.

V areáli Rekreačného strediska Hlboké sa nachádza osem chatiek. Každá chatka poskytuje nasledovné ubytovanie : 4 - lôžková izba s terasou, 6 – lôžková izba s terasou, 3 - lôžková izba bez terasy, kuchynka, 2 hygienické bloky ( v každom je sprcha a 2 x WC ).

K športovému vyžitiu a celkovému relaxu slúži tenisový kurt, basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetky asfaltové), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s dvomi grilmi, otvorené ohnisko, detské hrisko, stolnotenisové stoly, sauna.

Rekreačné stredisko Hlboké a Hotel Hlboké je vhodné pre individuálnu turistiku, rodinnú rekreáciu, väčšie kolektívy, organizovanie detských táborov, škôl v prírode, či športových sústredení. Priestory hotela rovnako poskytujú miesto pre konanie seminárov, rodinných osláv, svadieb.

* TV, DVD, Videoprehrávač, ozvučenie prenosné aj vstavané, mikrofón, data projektor, Flip-chart, plátno

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.